«Бизнес-Рост» - сопровождение бизнеса,  легальное уменьшение налогов, ликвидация фирм и предприятий.

Адвокатско – Аудиторское Объединение «Бизнес – Рост»

Посилки з-за кордону: українців чекають нові умови оподаткування

Посилки з-за кордону: українців чекають нові умови оподаткування

З 1 липня в Україні зміниться мінімальна вартість посилки, з якої будуть знімати податок на додану вартість, передає Ukr.Media.

Досі ПДВ не збиралося з посилок сумарною вартістю до 150 євро. Восени минулого року Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді зменшити кількість безподаткового пересилання товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях зі 150 євро до 100 євро. Ці зміни були внесені до Податкового та Митного кодексів. Про це йдеться в законопроекті про внесення змін.

Влада пояснила причину такого рішення тим, що воно було вжито для боротьби зі схемами сірого і чорного імпорту.

З 1 січня 2019 року набрав чинності Закон про податок на додану вартість на ввезення товарів у міжнародних поштових відправленнях на суму понад 100 євро для одного одержувача-фізособи.

Йдеться про 20% ПДВ на товари понад 100 євро для одного одержувача в одній депеші чи поштовому мішку від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника. Посилка для фізичної особи оподатковуватиметься 10-відсотковим митом від суми, що перевищує еквівалент у 150 євро.

Митні платежі нараховуватимуть відповідно до дати подання поштовими операторами посилки для митного огляду разом із митними деклараціями СN 23 та іншими документами.

Оператори поштового зв'язку та експрес-перевізники визнаються податковими агентами. Тобто вони будуть займатися нарахуванням і сплатою зобов'язань з ПДВ для таких посилок.

На даний час поки що діє перехідний період з лімітом в 150 євро (з 1 січня по 30 червня 2019 року), а з 1 липня вже запрацює новий ліміт — 100 євро на одну фізичну особу.

Источник


Подписывайтесь на наш канал «Бизнес-Рост Деньги+» в Telegram.
264
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...
Footer with Logo